Płatności gotówkowe w Twoim sklepie!

Pomimo iż płatności internetowe są obecnie powszechnie dostępne to jednak nie każdy chce lub może z nich skorzystać. Transakcje gotówkowe ciągle jeszcze funkcjonują, dlatego nie powinniśmy o nich zapominać, a także ich dyskwalifikować. Tym bardziej, że jeśli chodzi o płatności gotówkowe również wiele się teraz zmienia w tej dziedzinie w Polsce i warto być tego świadomym. Przede wszystkim mam dobre wieści dla wszystkich osób, które do tej pory osobiście płaciły rachunki (nie przez Internet) w różnych punktach, takich jak banki czy poczta – teraz możemy tego dokonać bez kolejki także w zwykłym sklepie! Aby dowiedzieć się gdzie oraz jak można opłacić swoje rachunki gotówką zapraszam do lektury poniższego artykułu!

Żabka – czyli zapłać za swoje rachunki nawet o 23:00 w nocy!
Wszyscy dobrze znamy oraz na pewno czasami korzystamy z usług sieci sklepów "Żabka", które często są jedynym czynnym sklepem w okolicy. Od teraz poza niezbędnymi zakupami będziemy mogli zapłacić w "Żabce" również za nasze drobne rachunki! Jest to nowoczesna forma płatności, która obecnie dostępna jest we wszystkich sklepach "Żabka" w każdym mieście Polski. Dzięki tej możliwości możesz wygodnie oraz bardzo szybko zapłacić za swoje comiesięczne rachunki za telefon, czynsz, prąd czy gaz – wcale nie potrzebujesz do tego własnego konta internetowego! Możesz być także spokojny o bezpieczeństwo dokonanych transakcji płatniczych, ponieważ czuwa nam nimi Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A oraz Bank Pekao S.A. Po tym jak klient dokona wpłaty gotówki do kasjera, który wyda mu odpowiedni paragon potwierdzający dokonanie wpłaty środków pieniężnych to całą odpowiedzialność za transakcje płatniczą przejmuje Bank Pekao S.A. - a to oznacza, że nie musimy się już o nic martwić i możemy wrócić do naszych codziennych zakupów w sklepie.

Płatność gotówką za rachunki w Żabce – czy to się opłaca?
To kwestia tego czy zależy nam bardziej na pieniądzach czy na zaoszczędzonym czasie? Większość banków jest czynna do godziny 17:00 – co niestety wielu osobom, które kończą swoją prace później lub punkt godzina 17:00 uniemożliwia możliwość zapłacenia swoich rachunków gotówką. Natomiast sieć sklepów „Żabka” jest czynna codziennie (co także jest dużym plusem, ponieważ wiadomo, że banki nie pracują w soboty i w niedzielę) od godziny 6:00 rano do godziny 23:00 w nocy – także niezależnie od tego, jak nieregularną pracę byśmy mieli – jesteśmy w stanie udać się do sklepu "Żabka" i dokonać płatności gotówkowej za nasze rachunki. Wiąże się to jednak z prowizją w wysokości 1,89 złotego za typowy rachunek. Nie jest to ogromna kwota, a pozwala nam na zaoszczędzenie mnóstwa czasu oraz nerwów, a także na dokonanie szybkiej oraz wygodnej zapłaty gotówkowej naszych bieżących rachunków.

O serwisie

Strona poświęcona szybkim i bezpiecznym płatnościom w sieci. O czym należy pamiętać i na co trzeba uważać? Zapraszamy do czytania!

Galeria