Korzyści ze współpracy z systemem Dotpay

Dla współczesnego człowieka w zasadzie całe życie toczy się obecnie w wirtualnym świecie. Dotyczy to przede wszystkim zakupami, które dzisiaj chętniej robimy w sieci niż w placówkach stacjonarnych. E-biznes rozkwita, a przedsiębiorcy konkurują ze sobą o zdobycie zaufania e-konsumentów. Ważne więc, aby sklep internetowy odpowiadał na zmieniające się potrzeby konsumenckie i stale aktualizował swoją ofertę z zakresu dostępnych płatności online. W tym celu dobrze zdecydować się na współpracę z certyfikowanym operatorem transakcji internetowych Dotpay, który sprawi, że Twój e-biznes będzie mógł konkurować z największymi graczami.

Dotpay to polski operator szybkich płatności online, który współpracuje z ogromną liczbą banków. W tej chwili jest to ponad 140. Co więcej, operator obsługuje ponad 30 000 sklepów internetowych, które po nawiązaniu współpracy zaczęły zyskiwać większą popularność i zwiększać swoje obroty. To jednak nie wszystko, ponieważ współpraca z operatorem szybkich płatności online to także świetny sposób na reklamę. Chodzi o zaufanie oraz User Experciences, które w psychologii sprzedaży mają ogromne znaczenie dla rozwoju biznesu.

Szeroki wachlarz metod płatności
Sklep internatowy dokonujący integracji z Dotpay, zyskuje dostęp do bardzo szerokiego wachlarza metod płatniczych, na jaki nie może pozwolić sobie działając samodzielnie. Chodzi o blisko 200 kanałów płatności, w tym aż 140 kanałów PayByLink, przy czym wciąż wprowadzane są nowe innowacje. To jednak nie wszystko. Jako przedsiębiorca dostaniesz obsługę płatności kartowych w wielu walutach i modelach, od bramki płatniczej do OneClick. Twoi klienci będą mogli dokonać zakupów z poziomu urządzeń mobilnych, co zwiększy tzw. sprzedaż spontaniczną.

Bezpieczeństwo transakcji
Dotpay posiada status Krajowej Instytucji Płatniczej i Agenta Rozliczeniowego oraz pracuje zgodnie z certyfikatem PCI DSS Level 1 i Thawte Web Server Certificate z EV (Extended Validation). Stosowane rozwiązania oparte są na długoletnim doświadczeniu. Operator współpracuje z największymi bankami i może poszczycić się niezawodnością systemu. Czas dostępności serwisu w skali roku to aż 99,5%. Nieprzerwanie od 2008 roku operator uczestniczymy w programie „Rzetelna Firma”.

Prosta integracja z wieloma platformami
Zintegrowane platformy sklepowej z systemem Dotpay pozwalają uruchomienie w pełni funkcjonalnego sklepu internetowego wraz z płatnościami w ciągu zaledwie kilku minut. Operator udostępnia moduły płatności dla najpopularniejszych na rynku platform sklepowych i web’owych. Warto wspomnieć o wsparciu technicznym, które udostępnia niezbędne instrukcje, dzięki czemu można samodzielnie uruchomić system płatności na swojej stronie. W zależności od potrzeb przedsiębiorcy, do wyboru są dwa modele integracji – Standard i Whitelabel.

 

O serwisie

Strona poświęcona szybkim i bezpiecznym płatnościom w sieci. O czym należy pamiętać i na co trzeba uważać? Zapraszamy do czytania!

Galeria